Nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu? Pokonaj ją z Accent Prime!

2/27

Problem miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej rzadko udaje się pokonać przy pomocy restrykcyjnych diet i morderczych treningów. Zobacz sama: starasz się odżywiać zdrowo, napinasz grafik, aby znaleźć czas na to, by poćwiczyć, poruszać się na świeżym powietrzu. Mimo to wciąż musisz wybierać luźniejsze bluzki, aby ukryć oponkę. Żeby pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej z brzucha, należy sięgnąć po bardziej spektakularne metody! Jedną z nich jest Accent Prime. Co to takiego?

Accent Prime, na czym polega jego innowacja?

Accent Prime to nowoczesne urządzenie przeznaczone do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, ujędrniania oraz modelowania skóry twarzy i ciała. Jego skuteczność wynika z połączenia dwóch innowacyjnych technologii – radiofrekwencji oraz ultradźwięków. Platforma Accent Prime została wyposażona w specjalne głowice, które emitują z jednej strony fale radiowe o wysokiej częstotliwości, a z drugiej dwa rodzaje fal ultradźwiękowych – ciepłe i zimne. Dzięki ich naprzemiennemu działaniu możliwe jest jednoczesne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki oraz poprawienie kondycji skóry – fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, czyniąc skórę bardziej jędrną, gładką i elastyczną, a ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, przynosząc efekt wysmuklenia.

Wygodny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha

Połączenie dwóch bardzo skutecznych technologii w jednym zabiegu sprawia, że Accent Prime pozwala wymodelować nawet najtrudniejsze partie ciała, w tym właśnie brzuch. To rozwiązanie nie tylko dla osób ze zwykłą oponką, lecz także dla kobiet, które chciałyby odzyskać sylwetkę sprzed porodu. Jak wyjaśnia lekarz medycyny estetycznej z MediArt Clinic w Poznaniu, Accent Prime ma tę zasadniczą zaletę, że posiada okrągłą głowicę o dużym przekroju. Stosując takie narzędzie, można w stosunkowo krótkim czasie zadziałać na spory obszar ciała. To duże udogodnienie szczególnie dla pacjentów, którzy z trudem mogą wygospodarować dodatkowe godziny. A takich osób jest naprawdę sporo! Kiedy zabieg trwa 30 minut, znalezienie na niego wolnej chwili jest znacznie prostsze. Tym bardziej, że to metoda nieinwazyjna – usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej odbywa się tu bez używania skalpela i naruszania ciągłości skóry. Zarówno fale radiowe, jak i ultradźwiękowe przenikają w jej głąb, pozostawiając naskórek praktycznie nienaruszony. Ponadto bezpieczeństwo tej metody zapewnia specjalny system regulacji temperatury, dzięki któremu bardzo precyzyjnie operuje się ciepłem i zimnem. To wszystko sprawia, że po zabiegu nie trzeba rezygnować z codziennych, zaplanowanych aktywności – terapia radiofrekwencyjna i ultradźwiękowa nie nadwyrężają organizmu, więc nie ma potrzeby rekonwalescencji – po zakończonej sesji wraca się do normalnego trybu życia, choć oczywiście trzeba pamiętać o kilku prostych zaleceniach pozabiegowych.

Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej i nie tylko

Platforma zabiegowa Accent Prime jest kierowana do osób z różnymi problemami – nie tylko miejscową otyłością, lecz także cellulitem, wiotką skórą w obrębie twarzy i reszty ciała, redukcją blizn oraz rozstępów, a nawet walki z nadpotliwością. Takie szerokie spektrum działania umożliwia wspomniana już innowacyjna technologia, zapewniająca kompleksowe oddziaływanie na skórę. Dlaczego ta wielozadaniowość jest tak ważna? W przypadku lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej często obok otyłości pojawiają się również inne mankamenty – skórka pomarańczowa, wiotkość, brak elastyczności. Terapia łącząca radiofrekwencję z ultradźwiękami pozwala wyeliminować wszystkie z nich. To dlatego każdy zabieg w MediArt Clinic poprzedza wnikliwy wywiad lekarski – mówi specjalista z poznańskiej kliniki i dodaje – specjalista musi gruntownie podejść do pacjenta oraz jego oczekiwań, aby osiągnąć jak najbardziej zbliżone do nich rezultaty. Zapewnia to dobranie odpowiedniej metody terapeutycznej. A Accent Prime daje ogromne możliwości. W zależności od rodzaju defektu skóry, jego rozmiaru i nasilenia, zaleca się wykonanie zabiegu w jednej technologii bądź sesji kompilacyjnej łączącej radiofrekwencję z ultradźwiękami. To przekłada się nie tylko na przebieg samego zabiegu, lecz także jego efekty! A te są bardzo zadowalające, co potwierdzają opinie osób, które poddały się zabiegowi, badania kliniczne oraz znaczący w branży certyfikat FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej z Accent Prime, odwiedź stronę MediArt Clinic lub skonsultuj się z jej specjalistami: https://mediartclinic.pl/kontakt/